Magazín Mironet

Bezpečný internetový provoz ve vaší firmě

V internetovém prostředí mezi lidmi panuje falešný pocit bezpečí a anonymity. Navzdory této myšlence jsou ale koncoví uživatelé denně vystavování nejrůznějším hrozbám v podobě virů nebo úniků osobních informací. Společnost ESET ve spolupráci s internetovým obchodem Mironet.cz nabízí řešení a prevenci takových hrozeb.

ESET – Ochrana všech zařízení

Balík ESET Dynamic Endpoint Protection obsahuje produkty pro pokročilou ochranu zařízení (včetně mobilních), která oproti základnímu balíku ESET Dynamic Endpoint Protecion – Antivirus Level obsahuje další bezpečnostní vrstvy jako je například firewall a antispam. Dále chrání souborové servery a obsahuje cloudový sandbox, který detekuje nové a dosud neznámé hrozby. Sandbox se skládá z mnoha typů senzorů, jež provádí s pomocí strojového učení kompletní statickou analýzu kódu, hlubokou inspekci vzorků, kontrolu paměti a detekci na základě chování. Všechny produkty v balíčku může administrátor spravovat z jediné webové konzole. S tímto balíčkem softwarové ochrany tak získáte ochranu proti cíleným útokům, ochranu proti ransomwaru, detekci velmi odolných hrozeb, detekci zero day hrozeb, prevenci průniku do sítě a kompletní přehled o používání sítě.

Myslete na bezpečí svých připojených zařízení, na ochranu svých dat a především na ochranu svých osobních informací. Neváhejte a kontaktujte VIP oddělení internetového obchodu Mironet.cz a domluvte si službu, která se přizpůsobí vašim potřebám.