Magazín Mironet

Dokonalé propojení pro vaši elektroniku

Kabely a redukce. Co bychom si bez nich počali. Ať už sháníte kvalitní propojení vaší elektroniky, nebo jen chcete mít jistotu, že vás nic nezaskočí, kabely a redukce C2G vám vždy přijdou vhod.

Mít vždy ten správný kabel po ruce se vyplatí

Digitální videokabel HDMI s převodem na DVI-D C2G je ideální pro připojení stolního počítače nebo domácího kina vyžadující připojení mezi zařízeními HDMI a DVI-D. Tento kabel připojuje zdrojové zařízení HDMI k displeji DVI-D. Nové kabely HDMI jsou kompatibilní s konzolemi Sony PlayStation 4 (PS4) i MicroSoft XBOX ONE. Jsou také zpětně kompatibilní s PlayStation 3 (PS3) a XBOX 360. Konektor 1: (1) HDMI Male Connector 2: (1) DVI-D Single Link Male. Délka kabelu je 5m.


Tento adaptérový kabel je ideálním řešením pro propojení výstupu DisplayPort na notebooku s monitorem, který má vstupní konektor DVI-D. Tento kabel přenáší digitální video signál, podporuje rozlišení až 1920×1200 a splňuje požadavky pro vysoce výkonné aplikace. Délka kabelu je 3m.


Tento kabel je ideálním řešením pro propojení výstupu DisplayPort na notebooku s monitorem, který má vstupní konektor DisplayPort. Kabel přenáší digitální audio/video signál a konektory jsou opatřeny západkami, které zajišťují kabel v portu. Podporuje vlnový rozsah High Bit Rate (HBR), což znamená, že tento kabel může přenášet rozlišení až 4k. Tento kabel je zkonstruovaný podle norem DisplayPort 1.2, splňuje tal požadavky na vysoce výkonnéh aplikace.