Magazín Mironet

Profesionálním zahradníkem ze dne na den

Vystudovaní zahradníci ho nesnáší! Objevte tajemství, které vám prodlouží ruce až o 2,7 metru během jednoho dne! Neuvěříte číslu 25!

Ořezávání větví může být hračka

I takové reklamy bychom mohli očekávat od firmy Black&Decker, jejíž ořezávač větví si dnes představíme. Tak úžasný totiž model Black&Decker PS7525-QS je. Pokud vás tedy trápí nepoddajné větve stromů na vaší zahradě, čtěte dále, máme pro vás další žhavý tip.

Na silné větve je třeba pořádný výkon a na ten se opravdu můžete spolehnout. Díky 800W motoru s tímto ořezávačem snadno přepůlíte i větve s až 25cm průměrem. A jelikož balení obsahuje i teleskopickou násadu, kterou opravdu můžete prodloužit své ruce až o 2,7 metru, obstaráte s tímto strojem i vysoké keře či špatně dostupné koruny stromů. A pokud by se vám náhodou stalo, že se řetěz zasekne, ničeho se nemusíte bát, automatická brzda během 0,15 sekundy zastaví motor a zabrání poničení.

Starat se nemusíte ani o průběžné promazávání řetězu, to obstará automatický integrovaný mazací systém. Pro doplnění oleje poslouží široké hrdlo, abyste ani po dlouhém dni práce na zahradě omylem nevylili olej na zem. Tak co na něj říkáte?