Magazín Mironet

Rychlost a spolehlivost pro každého

Plánujete chytrou domácnost, pracovní síť nebo se chcete prostě jen jednoduše připojit doma k internetu? Router TP-LINK Archer MR400 vyřeší všechny tyto problémy a nabídne i něco navíc.

Router s modulem pro SIM kartu

TP-LINK Archer MR400 je spolehlivé zařízení určené pro vnitřní použití. Jedná se o multifunkční zařízení, kdy jediným tlačítkem můžete snadno přepínat mezi síťovými módy Access Point, Router nebo Wireless Router. Zařízení disponuje rozhraním s podporou standardu 802.11a/b/g/n/ac. Zařízení je tedy schopné pracovat v režimu dvou frekvenčních pásem 2.4 s 5 GHz. Vysokou rychlost a spolehlivost zajišťují dvě externí antény. Využijte naplno přínosy špičkové sítě 4G LTE s routerem Archer MR400, který dokáže dosáhnout rychlosti stahování až 150 Mb za sekundu. Router umožňuje sdílet vaši síť 4G LTE s více zařízeními Wi–Fi, abyste si mohli vychutnávat filmy ve vysokém rozlišení bez přerušování, rychle stahovat soubory a pořádat video hovory, které se nebudou zadrhávat. Díky integrovanému 4G LTE modemu a vestavěnému slotu pro SIM kartu můžete navíc bez problému využívat mobilní internet od svého operátora. To vše bez potřeby složitých konfigurací. Prostě zapnete, vložíte SIM kartu a vše je připraveno.  

Zkrátka spolehlivý multifunkční router, který bez zbytečných složitostí uspokojí požadavky na vytvoření domácí či kancelářské sítě.