Magazín Mironet

Nezbytná výbava pro vaši práci

Nedílnou součástí každého počítače jsou bezpochyby kancelářské programy a nástroje. Ať už každodenně využíváte Excel, Word a Outlook, nebo třeba jen jednou za měsíc potřebujete rychle spíchnout prezentaci v PowerPointu, nejlepší volbou přístupu k těmto aplikacím je sada Microsoft Office 2019.

Sada kancelářských aplikaci - Microsoft Office

Administrativa či kreativní práce? S balíkem Microsoft Office máte nástroje ke zvládnutí obojího ihned po ruce. Sada kancelářských aplikací Microsoft Office 2019 se stala nedílnou součástí každodenních operací v soukromém i pracovním životě.

Znalost aplikací obsažených v tomto balíku je běžně požadována většinou zaměstnavatelů pro výkon většiny zaměstnání. Vytvářejte pracovní textové dokumenty nebo pište školní práce na nejvyšší úrovni s aplikací Microsoft Word. Pracujte na jednoduchých tabulkách nebo pokročilých vzorcích a grafech v aplikaci Microsoft Excel. Microsoft PowerPoint vám pomůže připravit profesionální prezentace pro vaše kolegy, manažery i spolužáky. Aplikace Microsoft OneNote uspořádá všechny vaše poznámky a vytvoří z chaosu pořádek. O organizaci veškeré elektronické pošty se postará Outlook. Microsoft Office 2019 je prostě balík praktických programů, který vám zaručeně ulehčí práci a ušetří čas.

Organizujte svou práci na nejvyšší úrovni se sadou kancelářských aplikací od Microsoftu.