Magazín Mironet

Také vám chybí časy, kdy jste dostali k zakoupenému zařízení nabíječku, která přesně vyhovovala jeho požadavkům? S trendem, který odstartoval Apple v roce 2020, a další výrobci chytrých telefonů rychle následovali, se jich už asi nedočkáme. Nicméně to stále neznamená, že se kvalitní a spolehlivé nabíjení na trhu nedá sehnat.

Bezpečná, rychlá, výkonná, všestranná a kompaktní, to vše se skrývá v mini nabíječce FIXED s USB-C konektorem. S rozměry pouhých 6,8 x 3 x 3 cm se nabíječka vejde i do sebemenší ledvinky, takže ji můžete mít všude s sebou a s přesahem pouze 3,3 cm nenaruší svým minimalistickým designem žádný interiér. S výkonem až 30 W se můžete spolehnout, že nabije všechna vaše zařízení, od chytrého mobilního telefonu až po malý notebook a mnohá další.

Podpora rychlého nabíjení PD Rapid Charge zajistí, že už nebudete muset čekat dlouhé hodiny, než budou mít vaše zařízení znovu plnou baterku a již během pár minut jsou zase připravena na použití. To z mini nabíječky FIXED dělá ideálního nabíjecího partnera, díky kterému již nebudete potřebovat žádné jiné adaptéry. V dostání jsou i v doplnění o kabel, který zajistí to nejbezpečnější nabití.

FIXED Mini Síťová nabíječka 30W s USB-C výstupem a podporou PD

Jestli jste do teď váhali, kde seženete kvalitní nabíječku, které můžete věřit, už nemusíte, právě jste našli.

30W mini nabíječku FIXED s USB-C konektorem koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 599 Kč.