Magazín Mironet

Snad každý, kdo se alespoň maličko zajímá o videohry, již slyšel o titulu FIFA. Pro ty, kteří neslyšeli, nebo jen potřebují osvěžit paměť, je FIFA nejúspěšnějším fotbalovým simulátorem na světě. Je dokonce uvedena v Guinessově Knize Rekordů jako nejprodávanější série sportovních videoher. V roce 2018 měla již prodaných přes neuvěřitelných 260 milionů kopií a číslo se od té doby stále zvyšuje.

Herní studio Electronic Arts vydává pod značkou EA Sports každoročně nový díl této série již od roku 1995, jen napříč časem párkrát drobně upravila název.

Nyní se chystá vydání poslední díl nesoucí současné pojmenování, FIFA 23, pak by se série dle dostupných informací měla přejmenovat na EA Sports FC. Vůbec poprvé si můžete zahrát také ženský fotbal, a to rovnou ve slavném šampionátu FIFA Women´s World Cup Australia and New Zealand™! Zvolte si svůj klub a probojujte se až k exkluzivní trofeji FIFA World Cup Quatar 2022™.

FIFA 23

Těšit se můžete na nový propracovaný herní systém, který přináší realističtější fyziku, lepší mechaniku střelby, a mnohá další vylepšení. Hra bude dostupná na platformách PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox Series X, Xbox One, Nintendo Switch a samozřejmě Windows.

FIFA 23 vychází 30. září 2022 a předobjednat si ji můžete snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz od 899 Kč.