Magazín Mironet

Jemné a rovnoměrné mletí je základním předpokladem k získání toho nejlepšího aroma z kávy. Kávovary De´Longhi mají zabudovaný ocelový mlýnek se 13 stupni nastavení hrubosti mletí. Ocelové mlecí kameny jsou tak přesné, odolné proti poškození a neutrální vůči chuti kávy.

Právě tento typ mlýnku používají i profesionální baristé! Navíc díky tvz. „Tubeless Systému“ se snižuje na minimum množství kávy, které zůstává v mlýnku. Vaše espresso je tak připraveno vždy z čerstvě namleté kávy. Pro dosažení plného aroma z čerstvě namleté kávy je důležitá správná teplota vody, proto jsou kávovary De´Longhi vybaveny systémem „Termoblok“ s vysoce přesným elektronickým ovládáním.

Dvě topná tělesa pracují nezávisle na sobě, jedno zajistí optimální teplotu vody pro přípravu kávy, a to druhé páru na napěnění mléka. Výhodou je také tichý provoz a rychlé nahřátí celého systému. Plně automatický kávovar DeLonghi ECAM 370.70.B Dinamica Plus připraví váš oblíbený nápoj pouhým stisknutím tlačítka.

DeLonghi ECAM 370.70.B

Aby však byla káva připravena vždy podle vaší chuti, funkce „my“ umožní upravit velikost, aroma, poměr kávy a mléka a následně uložit do paměti přístroje.

Plně automatický kávovar DeLonghi ECAM 370.70.B koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 15.999 Kč.