Magazín Mironet

Seznamte se s Nest Hub druhé generace od Googlu, centrem vašeho užitečného domova. Bavte se v kuchyni pomocí pořadů, videí a hudby. V obývacím pokoji ovládejte kompatibilní světla, televizory a další chytrá zařízení klepnutím nebo hlasem. A v ložnici vám Nest Hub pomůže snáze se probudit pomocí budíku Sunrise Alarm.

Nest Hub spolupracuje s reproduktory a displeji Nest, aby byli všichni synchronizovaní. Vysílejte zprávy po celém domě – řekněte všem, že večeře je připravena, nebo je čas jít. Chatujte z místnosti do místnosti. Mikrofon můžete kdykoli vypnout vypínačem mikrofonu.

Sledujte pořady Netflix nebo videa na YouTube a poslouchejte hudbu na vylepšeném reproduktoru. Vše na jednom místě a s jednoduchým ovládáním.

Ovládejte svůj chytrý dům pomocí tisíců kompatibilních zařízení. Rozsviťte světla, zamkněte dveře nebo zapněte termostat pomocí kohoutku. Nest Hub funguje také s videozvonky a kamerami Nest. Stačí říct: „Hej Google, ukaž mi kameru předních dveří“ a v mžiku uvidíte živý přenos.

Google Nest Hub 2

Chytrý asistent vám také sdělí aktuální informace o počasí, sportu, zprávy, téměř na cokoliv dostanete rychlé odpovědi. Vyžaduje pouze síť Wi-Fi, blízkou elektrickou zásuvku a kompatibilní mobilní zařízení Android, či iOS. Centrálu pro hlasového asistenta Google Nest Hub 2 v bílém i šedém provedení koupíte na Mironet.cz za zvýhodněnou cenu 1 390 Kč.