Magazín Mironet

První nabíječka do auta, která může zachránit život

Stát se může všechno a je důležité být vždy připravený. S tímto postojem na mysli uvádí značka CONNECT IT revoluční produkt, který nejen na českém trhu opravdu nemá obdoby. O co se jedná? Představte si nabíječku do auta, která vám může jednoho dne zachránit život.

První nabíječka, která vám doslova zachrání život

Ptáte se, jak je to možné? Tato nabíječka má totiž na svém konci ocelový hrot, kterým v případě krizové situace lehce rozbijete okno automobilu. Zároveň v sobě ukrývá i břitvu, kterou snadno přeřežete například zaseknutý bezpečnostní pás. Dostanete se díky tomu například z převráceného automobilu, nebo z jiného zaklesnutí či ze zaseknutých dveří. Praktičnost se zde skloubila s bezpečností, a vy budete moci jezdit autem s ještě větším klidem.

Samotná nabíječka je pak vhodná pro nabíjení velkého množství elektroniky, od mobilních telefonů, přes tablety, navigace, kamery do auta, elektronické čtečky, až po MP3 přehrávače, a to pomocí dvou USB portů, do kterých nabíjecí kabel připojíte. Nabíječka je kompatibilní se všemi 12V i 24V zásuvkami zapalovačů, které běžně najdete v osobních i nákladních automobilech. K dostání je ve dvou barevných provedeních, a to ve stříbrné a antracitové.