Magazín Mironet

Připravte se na léto s ochlazovačem vzduchu 4v1

Možná to tak teď venku nevypadá, ale tropy tu budou dřív, než byste do Googlu napsali „levná klimatizace skladem“. Být připraven na teploty atakující 30 °C je základním předpokladem pro pohodově strávené léto. Ať už máte v plánu být kdekoliv, svěží a chladný vzduch se bude opravdu hodit.

Zpříjemněte si léte s ochlazovačem vzduchu

Ale je tu pár problémů. Mobilní klimatizace se mohou zdát zbytečně předražené a v nepřeberném množství ventilátorů na trhu se člověk těžko vyzná. Na oba tyto problémy přináší odpověď značka Klarstein se svým produktem Skyscraper Ice. Jedná se o ochlazovač vzduchu, který v sobě skrývá i výkonný ventilátor, zvlhčovač vzduchu a dostatečně jemný filtr, který zabrání cirkulaci nečistot a pachů ve vzduchu.

Ochlazování funguje díky chladícím balíčkům, které dokážou poskytnout příjemné ochlazení středním i větším místnostem. Zvlhčování vzduchu je možné díky 6litrové nádrži na vodu, ve které se vzduch odpařováním chladí a následně i zvlhčuje. Zajímavou funkcí je i ochlazování vzduchu pomocí odpařování ledu.

Skvělá je také variabilita režimů, mezi které patří spánkový mód, imitace přírodního vánku, oscilování pro osvěžení celé místnosti a další. Nakonec potěší i detaily jako dálkový ovladač nebo kolečka pro snadný přesun po bytě.