Magazín Mironet

Bezdrátový poslech dovedený k dokonalosti

Bezdrátová sluchátka se za posledních pár let stala jedním z nejoblíbenějších výdobytků moderních technologií a na ulici už teď jen tak nezahlédnete osobu zápasící se změtí zapletených kabelů. Tím, že se stalo toto příslušenství tak populární, zasloužilo si u většiny předních výrobců vypilování téměř k dokonalosti.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds+ krásně padnou do uší

Co se týče rozměrů, zvukového výstupu, výdrže i ceny, poslouží dnes dobře prakticky jakákoliv bezdrátová sluchátka. Při výběru nových sluchátek tak zbývá zaměřit se na detaily, které ale značnou mírou mohou ovlivnit vaši spokojenost s bezdrátovým poslechem.

Zářným příkladem do detailu promyšleného produktu jsou bezdrátová sluchátka Samsung Galaxy Buds+, která se pyšní snad každou funkcí, co vás napadne. Aktivní potlačení šumu? Mají. Bezdrátové nabíjení? Jakbysmet. Přes 20 hodin poslechu? Samozřejmost. Prémiový zvuk? AKG. Samotná sluchátka jsou pak drobná a úžasně padnou do uší každému bez rozdílu. Bonusem je pak dobíjecí pouzdro, které je i přes silnou vestavěnou baterii velice kompaktní.