Magazín Mironet

Akční zábava, kdykoliv po ruce

Vydat se na dobrodružnou výpravu s kamarády je snem, který by si přál splnit kdekdo. Vzhledem k tomu, že prokletých dungeonů, plných pokladů, nestvůr a nebohých vesničanů, které utiskuje prašivý zloduch, na světě moc nenajdete, musíte tato dobrodružství hledat ve světě virtuálním. Pokud vás tato idea zaujala, neměl by vaší pozornosti uniknout titul Minecraft Dungeons.

Dobrodružství, na které nezapomenete

Tato hra nyní vychází na oblíbenou přenosnou konzoli NIntendo Switch a přináší s sebou spoustu zábavy. Na zmiňované dobrodružství se navíc můžete vydat dokonce ve čtyřech a vyšší počet účastníků se bude opravdu hodit. Na každém rohu totiž čekají creepeři, kteří jsou oproti klasickému svět Minecraftu o poznání více připraveni znepříjemnit vám záchrannou akci. Vhod vám přijdou také unikátní předměty, kterými si zpřístupníte schopnosti, díky kterým budete nepřátelům schopni zasadit devastující poškození.

Hru doprovází krásné grafické zpracování, které byste od kostičkového světa nečekali. Na úrovních si vývojáři dali opravdu záležet a je to znát ve všech ohledech. Doslova za pár stovek se vám dostane do rukou akcí nabité dobrodružství, které vás zabaví na dlouhé hodiny.