Magazín Mironet

Postavte se do čela vikingského národa

Vikingská tématika byla pro většinu z nás donedávna spjata hlavně s filmy a seriály. Díky novému dílu Assassin’s Creed Valhalla si ovšem budete moci zažít, jaké je to být vikingem na vlastní kůži. Nebudou chybět brutální souboje jeden na jednoho, ale i dobývání a osidlování území nebo starání se o svou osadu.

Souboje v novém Assasínovi budou opravdu drsné

Příběhem budete procházet z pohledu vikingského válečníka Eivora. Zvolit si ale můžete i ženskou hrdinku. Než se vrhnete do série dobyvačných krveprolití, zasvětí vás hra do vašeho životního příběhu. Nacházíte se v Norsku, v druhé polovině devátého století a doba je zlá. Nezbývá vám nic jiného, než se sbalit a jet hledat úrodnou půdu jinam. Vlny vás zavedou na břehy Anglie, kde vládne Alfréd z Wessexu.

Assassin’s Creed Valhalla vychází ve třech edicích. Kromě základní verze jsou k dispozici i Gold a Ultimate edice, přičemž první z nich vám poskytne příběhová DLC a další obsahové přídavky. S Ultimate dostanete navíc balíčky kosmetických vylepšení, které využijete nejen na svém hrdinovi, ale i ve své vikingské osadě. Na nový díl legendární série se můžeme těšit už na podzim na PS4, Xbox One i PC.