Magazín Mironet

Akce a slevy. Days of Play jsou zpět!

Letošní Days of Play jsou konečně tady a jak je již zvykem, nesou s sebou parádní akce a skvělé slevy na PlayStation 4, VR příslušenství, spousty her zdarma a zvýhodněná členství PlayStation Plus.

Smršť Playstation slev je zase tady!

Největší hvězdou jsou tentokrát prvotřídní bundly konzolí PlayStation 4 Pro Gamma a skvělých her, které získáte v ceně. Stejně tak můžete získat hry zdarma i k novému ovladači DualShock 4 V2 – na výběr je mezi desítkami titulů.

Pokud již delší dobu přemýšlíte o vstupu do světa virtuální reality, PlayStation VR v rámci Days of Play pořídíte za skvělých 5 690 Kč a navíc dostanete sadu kvalitních miniher VR Worlds zdarma, aby vaše první zážitky z virtuální reality opravdu stály za to.

Dalším úžasným úlovkem je pak 30% sleva na roční členství PlayStation Plus. Koupit lze jak fyzickou, tak elektronickou licenci a pokud vám nyní již nějaké členství běží, i tak se vyplatí o koupi popřemýšlet. Členství totiž můžete aktivovat ihned, ale zakoupené 12měsíční období se vám rozběhne až po skončení toho stávajícího.