Magazín Mironet

Nabídka, kterou nemůžete odmítnout

Návrat mafiánské trilogie s českými kořeny se blíží mílovými kroky a můžete si být jisti, že ho nebudete chtít propásnout. A na co se v nové Mafii budete moct těšit? Co se týče druhého a třetího dílu, hlavní novinkou jsou remasterované textury a světelné efekty, které z těchto her udělají opravdovou pastvu pro oči.

Prožijte známé situace ve zbrusu novém grafickém kabátu

První díl série si ovšem vyžádal více péče než jen grafické vyladění, a můžete se tak těšit na zcela předělanou grafiku a zbrusu nový engine, který téměř 20 let staré kultovce přinese zcela nové kouzlo. A podle prvních trailerů to vypadá na úchvatný audiovizuální zážitek. Ze začátku také nebylo jisté, zda hra bude mít český dabing, ale nakonec tento titul, který je proslulý právě zásobou dokonalých dialogů a hlášek, s českým dabingem vyjde.

Mafia: Definitive Edition vychází na PC i konzole Xbox One i PlayStation 4 ve dvou edicích. Pro opravdu zapálené fanoušky bude k dispozici celá trilogie. Tu si již nyní můžete předobjednat pro Xbox One i PlayStation 4. Návratu do Salieriho baru se dočkáte už v létě, konkrétně 28. srpna.