Magazín Mironet

Miliony fanoušků po celém světě napjatě očekávají příchod pokračování herní série God of War. Její první díl byl vydaný na PlayStation 2 již v roce 2005 a ihned se hra stala kultovní klasikou.

Popisuje příběh spartského válečníka Kratose a jeho boj proti řeckému bohu války Áresovi, jehož právě v prvním díle porazí a sám se stane bohem války. V dalších dílech série sledujeme jeho osud až do dalekých severských zemí, kde si Kratos najde ženu a zplodí s ní syna Atrea.

Nový nadcházející díl, Ragnarök, vypráví společné putování Krata s Atreem napříč bájnými světy severské mytologie. Kromě napínavých soubojů, které hráče vtáhnou okamžitě do děje, je dále hra zajímavá stále se vyvíjejícím vztahem mezi otcem a synem. Atreus touží po vědění, které mu pomůže pochopit proroctví „Lokiho“, zatímco Kratos se snaží vymanit ze své minulosti a být otcem, kterého jeho syn potřebuje. Přesvědčte se sami, jakou jim osud vnutí volbu: mezi jejich vlastní bezpečím, nebo bezpečím světů, zatímco se Asgard připravuje na válku.

PS5 God of War Ragnarök

Hra vychází exkluzivně na konzole PlayStation 4 a PlayStation 5 dne 9. listopadu 2022.

Hru God of War Ragnarök předobjednáte v internetovém obchodě Mironet.cz od 1.699 Kč včetně tematického dárku.