Magazín Mironet

Dokonalé osvěžení vždy po ruce

Vyrážíte na výlet autem, na jehož konci vás čeká přespání pod stanem? A už jste přemýšleli nad tím, jak zařídit, abyste si večer, po dlouhém dni na cestách, mohli užít skvěle vychlazené pivo nebo jiný osvěžující drink? A nebo si naopak vezete teplou večeři, kterou byste si i teplou rádi vychutnali?

Ledové osvěžení po celé léto

V případě, že si chcete osvěžujících drinků a teplých večeří užít dosyta, nemusíte s sebou tahat generátor, minibar, ani plotýnku. Všechny tyto funkce zastane termoelektrický box Clatronic KB 3714.

Díky velkému objemu 30 litrů se nebudete muset omezovat v tom, co si s sebou na cesty berete, zásoby se do něj vejdou hned pro několik lidí. A jak funguje? Ať už potřebujete obsah chladit, nebo ohřívat, bude zapotřebí elektrického proudu. Zde přichází skvělá vlastnost tohoto boxu. Zapojíte jej nejen do klasické zásuvky, ale i do auta, díky čemuž vaše jídlo a pití vydrží i delší cesty naprosto bez problému. Box umí chladit až o 18 °C pod okolní teplotu, takže vás nezklame ani v úmorných vedrech, která si teď užíváme. Snadno se také přenáší díky sklopné rukojeti a má odnímatelné víko, abyste jej mohli naplnit podle potřeby.