Magazín Mironet

Nový díl Avengers přichází

Pokud patříte ke skalním fanouškům MCU, určitě jsme vás nenachytali. Nový díl Marvel Avengers přichází dnes na konzole PlayStation 4, Xbox One a také na počítače. Jedná se tedy samozřejmě o hru, nikoliv o další film ze superhrdinské ságy.

Těšit se můžete na všechny své oblíbence

Mnozí fanoušci to ale možná ocení více, než kdyby se ještě protahovala dobře zakončená kinematografická série. Dát co proto zloduchům v kůži oblíbených postav je totiž opravdový zážitek. Již podle bety jsme mohli tušit, že se dočkáme opravdu kvalitního titulu, který hráče udrží u obrazovek dlouhé hodiny. Hra totiž kromě singleplayerové kampaně nabízí také robustní multiplayer, ve kterém si užijete kooperaci s hráči po celém světě.

Jedinečný zážitek je navíc okořeněn speciálními schopnostmi, které si budete moci odemykat u každého hrdiny zvlášť. Perfekcionisty tedy čeká spousta zábavného grindění, požitkáři si přijdou na své díky možnosti vyšperkování své oblíbené postavy.

Abychom nešetřili superlativy, zmíníme i grafické zpracování hry, které se blíží filmům opravdu značně. Zvlášť pokud budete hrát na velké televizi či monitoru, můžete se těšit na opravdu strhující zážitek, při kterém si občas budete muset zkontrolovat, jestli vám brada nespadla na zem.