Magazín Mironet

Nezdá se vám to, váš počítač opravdu zpomaluje

Stává se vám často, že se váš počítač potřebuje „zamyslet“ i při nenáročných úkolech? Trvá jeho zapínání věky? Z her si lépe pamatujete načítací obrazovky než příběh? Řešení je nasnadě a nebojte, počítače se nemusíte hned zbavovat.

Microsoft 365 pro rodiny využije až 6 uživatelů

Možná se tomu některým z vás bude těžko věřit, ale zmíněné problémy může vyřešit prosté vylepšení úložiště. A jak na to? Nejlepší cestou je rychlý M.2 SSD disk.

A co v tomto případě znamená rychlý? Představme si to na konkrétním produktu, například na M.2 SSD disku Kingston KC2500. Ten dosahuje rychlostí sekvenčního čtení a zápisu 3500/1200 MB/s, což je oproti klasickým harddiskům až 30x vyšší rychlost a oproti klasickým SSD diskům se jedná až o 5násobné zrychlení. Tento rozdíl pocítíte při každodenních činnostech, bleskovým startem počínaje, přes rychlé kopírování souborů, kratší časy instalace, až po celkově vylepšenou responzivitu systému.

Zní vám to pohádkově? Tak není třeba déle váhat. Stačí vybrat velikost, kterou budete potřebovat. Kingston KC2500 pořídíte ve variantách 250, 500 a 1 000 GB, přičemž již 250GB varianta poslouží pro instalaci operačního systém, všech základních programů a i poté poskytne dostatek prostoru pro filmy či staženou hudbu.