Magazín Mironet

Nenechte se zaskočit víkendovými tropy

Na konci týdne můžeme očekávat tropické teploty, zejména neděle bude extrémně horkým dnem. Podrobnější předpověď počasí hledejte na stránce pod sudoku hlavolamem, my se zaměříme na to, jak se s přicházejícími slunečnými dny vypořádat.

Ochlazovač vzduchu DOMO DO8124 se hodí do každého interiéru

Jak správně tušíte, v dnešním článku se podrobněji podíváme na ventilátory. Konkrétně si představíme portfolio značky DOMO, které nás zaujalo produkty nevídané kvality a skvělými cenami. V nabídce najdete jak klasické vrtulové ventilátory, tak moderní sloupové. A pro ty z vás, kteří si potrpí nejen na nízké teplotě, ale i čistotě vzduchu, je připraven robustní ochlazovač s vestavěnou čističkou.

Nám do oka padl model DOMO DO8124, který je zástupcem zlaté střední třídy a v kompaktním designu nabízí nastavitelnou rychlost i typ ventilace, časovač, automatickou oscilaci a pro absolutní pohodlí i obsluhu pomocí dálkového ovladače.

Zadáním hesla „DOMO-léto“ do vyhledávače se vám zobrazí kompletní nabídka, ve které si vyberete ventilátor přesně podle vaší potřeby. Připravte se na tropy včas!