Magazín Mironet

Dva úklidoví šampióni za cenu jednoho

Támhle chlupy, tady drobky, tu prach a zase znova. Úklid domácnosti se někdy může zdát jako nekonečný kolotoč, který akorát vysiluje a výsledky dlouho nevydrží. O to víc, pokud patříte k majitelům domácích mazlíčků. Jak zkrátit čas strávený nad všemožnými nečistotami a mít doma vždy perfektně uklizeno kdykoliv si zamanete?

Vysavače Bissell si poradí s každým nepořádkem

Řešením je aku vysavač Bissell Icon 25V 2602N. Možná si říkáte, že jde zase jen o další vysavač, ale vězte, že tenhle kousek je opravdu jedinečný. A to jsme se ještě nedostali k tomu, v jak skvělé je momentálně akci. Ale hezky popořádku. Tento vysavač se pyšní extrémně výkonným motorem, který se otáčí rychlostí až 675 km/h, díky kterému vysaje téměř jakoukoli špínu. O chlupy se postará speciální rotační kartáč a pro maximální flexibilitu můžete snadno vysavač přeměnit na ruční čistič, kterým se dostanete do všemožných záhybů a jiných špatně dostupných míst.

 

Paráda, viďte? A teď se raději držte. V  Mironetu dostanete jako dárek k tomuto skvělému aku vysavači ještě podlahový vysavač Bissell SmartClean 2274N v hodnotě 7 299 Kč úplně zdarma. A jaká je tedy cena za tuto ultimátní čistící sadu? Pouhých 11 999 Kč! Vyřešte pořádek ve vašem domově jednou pro vždy s vysavači Bissell.