Magazín Mironet

Chraňte firemní data i zaměstnance pracující na dálku

V letošním roce nenadálá situace mnohé uzavřela uvnitř domovů. Zaměstnavatelé proto začali urgentně řešit, jak umožnit svým zaměstnancům vytvořit si kancelář v jejich vlastním obýváku. I práce na dálku má ale svá bezpečnostní úskalí a rizika. Zabezpečte své pracovní stanice proti ransomware i zero day útoky s balíkem ochrany ESET PROTECT Advanced, který chrání zařízení firmy využívající práci zaměstnanců na dálku.

ESET PROTECT Advanced - dříve ESET Remote Workforce Offer

Balík PROTECT Advanced obsahuje analýzu vzorků v cloudu, která detekuje nové, dosud neznámé druhy hrozeb. Sandbox se skládá z mnoha typů senzorů, jež provádí s pomocí strojového učení kompletní statickou analýzu kódu, hlubokou inspekci vzorků, kontrolu paměti a detekci na základě chování. Ochrana koncových zařízení je obstarána kontrolou podezřelých souborů v cloudovém reputačním systému ESET LiveGrid. Ochrana souborového serveru chrání nejen síťová uložiště, ale také server samotný. Šifrování celého disku nakonec výrazně vylepšuje zabezpečení firemních dat a pomáhá vyhovět zákonným nařízením a regulacím. PROTECT Advanced může administrátor spravovat skrze konzoli vzdálené správy.

Chraňte svoje firemní data a zařízení před známými i dosud neznámými hrozbami, které přináší práce v on–line prostředí. Kontaktujte VIP oddělení internetového obchodu Mironet.cz a sjednejte si službu, která vyhovuje potřebám vaší společnosti.