Magazín Mironet

Rodinný balíček plný výhod

Nezbytnou výbavou každého počítače jsou bezpochyby kancelářské programy a nástroje. Ať už každodenně využíváte Excel, Word a Outlook, nebo třeba jen jednou za měsíc potřebujete rychle spíchnout prezentaci v PowerPointu, nejlepší volbou přístupu k těmto aplikacím je předplatné Microsoft 365.

Microsoft 365 pro rodiny využije až 6 uživatelů

A pokud byste rádi zařídili přístup k těmto a mnoha dalším užitečným nástrojům, (například bezpečnému cloudovému úložišti nebo pohodlnému volání přes Skype) celé vaší rodině, Microsoft 365 pro rodiny by vám neměl uniknout. Jedno předplatné totiž může plnohodnotně využívat až 6 uživatelů.

Základním kamenem tohoto kancelářského balíčku jsou samozřejmě stálice jako Word pro textové dokumenty, Excel pro tabulky, PowerPoint pro prezentace, univerzální OneNote pro plnohodnotnou správu poznámek, a to vše ve svých prémiových verzích s rozšířenými kreativními nástroji. Pro organizaci a emaily pak využijete program Outlook.

Velkým tahákem je také bezpečné cloudové úložiště OneDrive. V základu dostanete 1 TB místa a pro každého dalšího uživatele je přichystán další 1 TB pouze pro něj. Třešničkou na dortu je podpora všech hlavních operačních systémů – Microsoft 365 si nainstalujete na PC s Windows, Mac a telefony i tablety s Androidem i iOS.