Magazín Mironet

Nekompromisní bezdrátová sluchátka? Jedině AirPods Pro

S výběrem bezdrátových sluchátek to není nikdy lehké. Riskantních je hned několik důležitých funkcí a vlastností. Kvalita a stabilita bezdrátového přenosu jsou nejdůležitější, ale také výdrž nebo odolnost vůči vodě by se neměla opomíjet. Nakonec mohou být ale všechny tyto funkce k ničemu, když vám sluchátka nedrží dobře v uších. Co s tím? Existují vůbec sluchátka, která splní všechny tyto požadavky? Odpověď zní ano. Apple AirPods Pro vše uvedené zvládnou a ještě mají spoustu chytrých funkcí navíc.

Apple Airpods Pro patří ke špičce bezdrátových sluchátek

Nejnovější přírůstek do rodiny bezdrátových „AirPodů“ je zároveň nejlépe vybaveným modelem. Pohodlí v uších je zajištěno výběrem ze tří silikonových koncovek a soustavou průduchů, které ve sluchátkách vyrovnávají tlak. Díky tomu bude jejich nošení pohodlné i při dlouhém poslechu hudby či sledování filmů.

Kvalitní zvuk dostanete díky technologii Bluetooth 5.0 a užívat si jej budete moci až 5 hodin na jedno nabití. Sluchátka umí také aktivně potlačit hluk, což sice o 30 minut zkrátí výdrž, ale oddělí vás od šumu tramvaje či cizích rozhovorů v kavárně. Bonusem je pak bezdrátové nabíjení či základní odolnost vůči vodě podle standardu IPX4.