Magazín Mironet

Mějte na cestách dostatek energie i pro vaši elektroniku

Jsou vaše letní toulky přírodou příliš dlouhé na to, aby vám k doplnění energie vaší elektroniky stačila pouhá powerbanka? Focení, navigace, poslech hudby, to vše vyžaduje spoustu energie. Naštěstí nám nad hlavami svítí jeden obrovský zdroj, ze kterého můžeme čerpat „šťávu“ dle libosti. Asi již správně tušíte, že řeč dnes bude o solárních nabíječkách.

Nabíjejte vaše zařízení kdekoliv

Dostupnost a hlavně výkonnost solárních nabíječek se v posledních letech drasticky zlepšuje a dnes vám představíme zástupce nejnovější generace těchto praktických zařízení.

Vybrali jsme pro vás zástupce značky Allpowers, která se posledních 10 let soustředí právě na přenosné nabíjecí stanice, kombinující solární zdroj energie a lithiové baterie. Výsledkem jejich snažení jsou skládací solární nabíječky, které jsou přizpůsobeny pro nabíjení telefonů, tabletů a dalších podobných zařízení pomocí USB kabelu. Vrcholný model z dnešního výběru, Allpowers AP-SP-014-BLA, si navíc nastřádanou energii umí ukládat do 6000mAh interní powerbanky. Díky tomu si uchová nevyužitou energii na později a vy budete moci nabíjet i po západu slunce.