Magazín Mironet

Odstartujte svůj den se stylovým a výkonným tabletem. Tablet Samsung Galaxy Tab A8 Wi-Fi 64GB, v šedé variantě, s operačním systémem Android 11.0, vás připraví na moře zábavy a podpoří vaši produktivitu, ať už jste kdekoliv.

Spusťte některou ze současných náročných her či aplikací, a objevte nekompromisní sílu ukrytou v 8jádrovém procesoru. Čtyři zabudované reproduktory v kombinaci s technologií Dolby Atmos zajistí vynikající zážitek z filmů, her, i poslechu hudby. Samozřejmostí je dostatek výkonu i pro vyřízení pracovních záležitostí. Plynulý multitasking bez zdlouhavého přepínání umožní 4 GB operační paměti a 64 GB vnitřní paměti.

Samsung Galaxy Tab A8 Wi-fi 64GB

Skvělý výkon zkrátka dotváří vynikající dojem, který ve vás Samsung Galaxy Tab A8 zanechá. Prostor pro neomezenou kreativitu a realizaci vašich nápadů poskytuje veliký 10,5″ displej orámovaný elegantním tělem se stále ještě velmi přijatelnými rozměry 6,9 mm na výšku, 256 mm na šířku a 6,9 mm do hloubky. Díky tomu budete mít vždy absolutní přehled, ať už si budete prohlížet web, psát poznámky nebo hrát hry, a to vše s nevídaným komfortem, jaký u tabletů s menší úhlopříčkou nenajdete.

Všechny vaše informace budou zabezpečeny na jednom místě s přihlášení rozpoznáním obličeje.
Samsung Galaxy Tab A8 Wi-fi 64GB zakoupíte výhodně na internetovém obchodě Mironet.cz za 5 299 korun.