Magazín Mironet

S blížícími Vánocemi si leckdo může lámat hlavu s dárky pro své blízké. Pro ty z vás, kdo ve svém okolí mají zručné jedince, by mohla být tou správnou volbou kompaktní sada nářadí od Metabo.

V praktickém plastovém kufru se skrývá základní výbava každého domácího kutila. Vévodí mu lehký kompaktní vrtací šroubovák pro různorodé aplikace. Díky bohaté sadě vrtáků a bitů v balení, vám pomůže v širokém spektru činností

Disponuje také integrovanou svítilnou, která vám zajistí nasvícení pracovní plochy. Točivý moment je nastavitelný mezi 0.5 a 4.5 Nm a při volnoběhu se počet otáček dosahuje až 1600 za minutu. Praktická spona na opasek umožňuje rychlé „odložení“ pracovního nástroje během práce.

Nedílným obsahem balení je pak nabíječka SC 60 Plus a dvojice 18V Li-Ion akumulátorů, které umožňují prakticky nepřetržité používání. Navíc díky Technologii Ultra-M a jejímu šetrnému nabíjení články vydrží více, než běžné akumulátory. Důkazem je tříletá záruka, která se na ně vztahuje.

Příjemným bonusem na konec je bohatá sada příslušenství v kufru, jako například svinovací metr, či vysouvací odlamovací nůž.

Sadu nářadí s vrtacím šroubovákem Metabo BS 18 MD Set koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz jen za 3.560 Kč.