Magazín Mironet

Zatímco ceny produktů napříč trhem letí nahoru, hráči, kteří touží po konzoli nové generace, mají nyní unikátní příležitost.

V minimalistickém designu drobné konzole Xbox Series S se sice skrývají o něco slabší komponenty, než v jeho větším bratrovi, ale přesto nabídne kvalitní herní požitek při 120 fps. Díky integrovanému SSD se jeho uživatelé mohou těšit z nebývale rychlého načítání nejen operačního systému, ale také her. Ještě více pak rychlost oceníte u titulů optimalizovaných pro Series X|S.

Konzole je navíc plně digitální, takže ať už se rozhodnete pro předplatnou knihovnu Xbox Game Pass, nebo si raději vytvoříte vlastní sbírku digitálních her, nebudou vám žádné další místo zabírat krabičky s hrami. A kdyby vám snad na hry došlo místo na disku, snadno jeho kapacitu navýšíte kartami rozšíření úložiště Seagate, které se zapojí do vyhrazeného portu a duplikují interní SSD v konzoli, aniž by vás jakkoliv omezily na výkonu.

Samozřejmostí je pak bezdrátový ovladač v balení. Ten skvěle padne do ruky a nabízí pohodlí i při několikahodinovém hraní. Jeho design je elegantní a nezaměnitelný. Spolehnout se můžete také na vysokorychlostní kabel HDMI.

V rámci akce Black Friday nyní koupíte herní konzoli Microsoft Xbox Series S v internetovém obchodě Mironet.cz jen za 5.990 Kč.