Magazín Mironet

Malý, ale šikovný!

Česká značka MISURA přichází na trh s novinkou – kompaktním skládacím vysavačem (nejen) do auta. Nás produkt zaujal především svým sacím výkonem a výdrží, které nám na jeho velikost přijdou opravdu nepoměrně vysoké.

Složený ho totiž snadno vložíte třeba do přihrádky ve dveřích většiny aut, ale bez napájení s ním přesto zvládnete v klidu vysát celé auto, neboť MISURA slibuje výdrž až 25 minut při běžném provozu! 5000Pa sací výkon zas zaručuje, že vysajete vše od drobných zrn prachu po větší nečistoty, které si do auta běžně nanosíte.

Přenosný skládací vysavač MISURA MA01

Využijete ho však jistě i doma, neb přenosný vysavač MISURA MA01 vám svou nízkou vahou a velikostí, i přiloženými nástavci, umožní úklid i na těžko přístupných místech. Zařízení se dobíjí skrze konektor USB typu C, s vhodným adaptérem jej proto bez problému dobijete nejen doma, ale i na cestách v pohodlí vlastního vozu. V neposlední řadě stojí za pochvalu velmi vzhledný, minimalistický design, který je dostupný hned ve dvou barevných variantách – bílý a černý. U nás v redakci již putuje na seznam vybraných dárků pro blízké!

Přenosný skládací vysavač MISURA MA01 pořídíte na Mironet.cz za 1.490 Kč.