Magazín Mironet

Sony představuje nový PlayStation Plus

Japonská společnost minulý týden představila novinku pro evropský trh. Již dříve fungující a velmi oblíbená služba PlayStation Plus se dočkala rozšíření. Dá se nyní pořídit v třech různých úrovních.

První z nich, Essential, je v zásadě stále stejný PlayStation Plus, na který byli hráči doposud zvyklí. Umožní vám přidat si do své knihovny každý měsíc tři vybrané hry, zpřístupní on-line multiplayer a poskytuje zajímavé slevy na PlayStation Store. Samozřejmostí je také cloudové úložiště pro ukládání herních pozic. PlayStation Plus Essential koupíte již od 235 Kč.

PlayStation Plus

Extra je o úroveň výše. Vedle již zmíněných výhod z Essential dostanou hráči přístup k až 400 vybraným hrám na PS4 a PS5, které si mohou libovolně stahovat a hrát. PlayStation Plus Extra koupíte od 365 Kč.

Dárkové karty PlayStation Plus

Nejvyšší z nich je PlayStation Plus Premium. Ta dá předplatitelům ke všem již zmíněným výhodám navrch až 340 her včetně titulů z PlayStation, PS2, PS3 a PSP. Vybrané z nich si navíc můžete streamovat, a to nejen do konzole, ale také třeba do počítače. Navíc dostanete možnost si některé nejnovější tituly vyzkoušet před jejich zakoupením.

PlayStation Plus Premium koupíte od 445 Kč. Při zakoupení ročního předplatného však ušetříte přes 40 %. Licence ke všem úrovním pořídíte snadno a rychle na Mironet.cz.