Magazín Mironet

Společně se svými novými ohybatelnými smartphony vypustila společnost Samsung na trh také novou generaci svých bezdrátových sluchátek Galaxy Buds. Dnes si povíme něco konkrétně o Galaxy Buds 2 Pro, tedy o tom nejlepším, co si v současnosti můžete od jihokorejské společnosti do uší dopřát.

Začneme vzhledem. Sluchátka jsou dostupná ve třech barevných provedeních, a sice v černé, bílé, a fialové a vždy přijdou společně se stejnobarevným pouzdrem, které slouží zároveň jako powerbanka pro sluchátka.

Samotné špunty jsou kompaktní, s matným povrchem, a do uší padnou tak skvěle, že na první pohled nejsou skoro vidět. Při nošení jsou pak pohodlná a nijak zvlášť netlačí, což je oproti předchozí generaci zlepšením.

Příjemným bonusem je také dotykové ovládání na hřbetu sluchátka, kterým snadno provedete základní úkony, jako je stopnutí a spuštění přehrávání, nebo přeskakování skladeb.

SAMSUNG Galaxy Buds 2 Pro

Pokud jde o samotný zvuk, jsou Galaxy Buds 2 Pro opět napřed. Dvoupásmový měnič v každém sluchátku má relativně silné basy, ale ne na úkor čistoty zvuku. A kvalita zůstává, i když zvýšíte hlasitost na maximum. Za zmínku stojí také velmi dobře provedená funkce ANC, tedy potlačení okolního hluku.

Co se výdrže týče, sluchátka vám poslouží až 8 hodin na jedno nabití a 29 hodin s nabíjecím pouzdrem.

Sluchátka Samsung Galaxy Buds 2 Pro koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz od 4.690 Kč.