Magazín Mironet

V záplavě přehnaných fotek, videí a reklam s krásnými modelkami se kdekterá z nás může občas cítit nedokonale. A začínat každé všední ráno návštěvou salónu krásy není v ničích silách.

Nyní si tak však můžete připadat. Kulmofén od značky Revlon přináší nástroje profesionálních salónů do vašeho domova. Vytvoříte s ním nadýchaný účes, jako od kadeřníka. Vlasy s ním můžete sušit a rovnou tvarovat. Mnohé z nás jistě ocení také funkci studeného vzduchu, čímž můžete snadno zabránit přehřátí vlasů a zvláště jej ocení ty s jemnými vlasy. Funkce ionizace je pak dalším krokem k bezpečí vašich vlasů, na kterou se můžete u tohoto zařízení spolehnout.

Kulmofén je statický. To znamená, že se sám netočí a jeho pohyb máte plně pod kontrolou v zápěstí vlastní ruky. Vedle dvou úrovní teplot si však můžete nastavit i ze tří rychlostí vzduchu.

Revlon RVDR5282UKE černá

Techničtějším typům jistě napoví o kvalitě nástroje bohatý příkon 1100 W, a tři metry dlouhý přívodní kabel ocení každá slečna, paní, i dáma. Pro zvýšenou bezpečnost je kulmofén vybavený funkcí automatického vypnutí, pro případ, že byste jej zapomněla zapnutý.

Kulmofén Revlon RVDR5282UKE koupíte snadno a rychle v internetovém obchodě Mironet.cz za 1.014 Kč.