Magazín Mironet

Známe dokonalý nástroj pro výběr i sestavení nového PC

Lámete si hlavu nad zdlouhavým procesem stavby nového počítače? Chtěli byste všechny použitelné kombinace komponent vidět pěkně pohromadě v jednom přehledném konfigurátoru? V tom případě doporučujeme vyzkoušet naši novinku vytvořenou experty na PC a výpočetní techniku.

Sestavte si PC podle vašich představ

V našem intuitivním průvodci si počítač podle svých představ poskládá skutečně každý. A kdybyste si náhodou nebyli výběrem některé součástky nebo rovnou celé sestavy jistí, naši zkušení technici vám rádi poradí. Stačí si tuto službu v průvodci zvolit. A že se na jejich dobré rady můžete spolehnout, značí opakovaná vítězství počítačů Mironet v nezávislých odborných testech.

Ať už tedy sháníte rychlíka do kanceláře, herní monstrum na nejnovější hry, nebo profesionální stroj, který vás nebude brzdit při práci s extrémně náročnými programy, budete v Mironetu na správném místě. Úprava velikosti RAM, pevného disku, výměna procesoru, nebo kompletní obměna všech komponent k obrazu svému je v konfigurátoru otázkou pár vteřin. Základem je vždy hotová sestava navržená našimi specialisty. Tu si pak můžete podle potřeby libovolně upravit, ať už jenom kosmeticky, nebo pěkně od základu. Pro přehlednost jsou jednotlivé sestavy rozděleny do tří hlavních kategorií, podle jejich primárního využití.

K zakoupenému PC Mironet se navíc vážou i další bonusy. Jmenujme například prodlouženou záruku na 3 roky nebo odbornou montáž zdarma zahrnující i pečlivé otestování. Spolehnout se také můžete na důkladný předvýběr ověřených komponent pouze nejvyšší kvality. Abyste si složili skvělý počítač přesně podle vašich potřeb, zkrátka nemusíte být zkušenými profíky – udělali jsme všechnu práci za vás.