Magazín Mironet

Dokonalá symfonie designu a funkcí? Samsung Galaxy S20+

Dávno za námi je doba, kdy se jihokorejský výrobce opíral o nápady svého jablečného protivníka. Dnes je vlajková loď Samsung Galaxy S20+ charismatickým zařízením, které má šarm a obdivu se mu právoplatně dostává ze všech světových stran. Mohou za to hlavně kvalitní a krásně zpracované materiály, na něž je radost pohledět. Displej je protáhnutý až do okrajů telefonu a poskytuje oslnivý zážitek z používání telefonu.

Samsung Galaxy S20+ patří k nejlepším telefonům současnosti

Samsung si rychle získává renomé v oblasti softwaru. Nejde zde jen o bleskovou svižnost celého prostředí, ale hlavně o uživatelsky pohodlné ovládání telefonu. Když už jsme ale naťukli onu rychlost běhu systému, je třeba potvrdit, že výkonu má tento stroj opravdu na rozdávání.

Kromě surové síly je tu ale značné množství funkcí, které dělají z tohoto telefonu sympatického každodenního společníka. Pokud jste si například zvykli na pohodlí bezdrátového nabíjení, počítejte s ním i u „S20ky“. Tato funkce je zde ovšem posunuta na novou úroveň, telefon totiž umí bezdrátově nabít nejen sebe, ale i další vaše zařízení.