Magazín Mironet

Elitní parťák na grilování

Venkovní grilovačky jsou konečně v plném proudu a abyste si užili perfektně propečené maso a křupavou zeleninu, výběr správného grilu je jednoznačně nejdůležitějším krokem. Ale co když se pokazí počasí a z prosluněného odpoledne se stane pochmurný zatažený podvečer? Máme pro vás tip, se kterým si budete moci užít veškeré grilovací choutky i v pohodlí domova.

S grilem Tefal GC750D Optigrill Elite snadno připravíte rozmanité grilované pochoutky

Společnost Tefal je známá svými kvalitními pomocníky pro vaření a její elektrický gril Tefal GC750D Optigrill Elite není výjimkou. Jedná se o špičkové zařízení, které vám pomůže dosáhnout výtečných pokrmů, ať už jste ostřílený grilovací matador, nebo naprostý nováček v kulinářském světě. Pro začátečníky je připraven automatický režim, který vám zaručí dokonale propečené pochoutky a nezalekne se ani mražených potravin. Pro zkušenější kuchaře je připraven manuální mód, ve kterém si snadno nastavíte délku i teplotu opékání.

Příjemným bonusem je i tác na zachycení šťávy, který je součástí balení. Bezpečnost má na starost funkce automatického vypnutí po delší době nečinnosti.Pokud už se stejně jako my nemůžete dočkat pořádné grilovačky e prvotřídní gril Tefal GC750D Optigrill Elite je profesionální nástroj, který vám pomůže dosáhnout skvělých pokrmů a posune vaše kulinářské umění na novou úroveň.