Magazín Mironet

Další adept na hru roku je na obzoru

Dlouho očekávané samurajské dobrodružství je konečně tady. Hru Ghost of Tsushima hráči netrpělivě očekávají už od roku 2017, kdy byl tento titul poprvé představen veřejnosti. A co je na této exkluzivitě pro PlayStation 4 tak uhranulo?

Záchrana ostrovu Cušima bude doprovázena nádhernou grafikou

Na první pohled si hra podmanila fanoušky svou úžasnou grafikou, ve které se prezentuje nádherné středověké Japonsko. Otevřený svět je opravdovou pastvou pro oči, ale vymazleným prostředím to jen začíná.

V kůži zkušeného samurajského bojovníka Jina Sakaie budete odporovat mongolské invazi na ostrově Cušima, jehož osud bude záležet na vaší schopnosti porcování nepřátel nablýskanou katanou. Soubojový systém je ale velmi komplexní a stát se mistrem meče nebude snadná záležitost. Prověřeny budou vaše schopnosti rychlých reakcí, přesných útoků, dokonalého plánování a perfektní koordinace pohybů. Co se týče samotného příběhu, proti Mongolům se postavíte jako jeden z posledních členů svého rodu a pro jeho záchranu budete muset najít novou cestu nekonvenčního bojového umění, abyste měl vůbec šanci zvítězit.

Hra Ghost of Tsushima vychází 17. července a vy si ji můžete předobjednat již dnes. Jako bonus ke své předobjednávce obdržíte digitální soundtrack hry, dynamické téma pro PlayStation 4, avatar hlavního protagonisty a parádní plakát na zeď. Hra vychází exkluzivně pro PlayStation 4 a je s českými titulky.