Magazín Mironet

Perfektně uklizeno, absolutně bez námahy

Už vás unavuje donekonečna se zbavovat prachu, chlupů a dalších nečistot na podlaze? Říkáte si, kde se pořád bere další a další špína? Vdechnout vašemu domovu novou svěžest a pocit opravdové čistoty je někdy dřina. 

Robotický vysavač Neato Robotics Botvac D7

S velkou částí námahy vám může pomoct robotický vysavač. A jaký vybrat? Máme pro vás tip, který vás určitě potěší. Pro úklid vašich podlah a koberců totiž nebudete muset hnout ani prstem.

Chytrý vysavač Neato Robotics Botvac D7 Connected hravě obstará veškerou práci s očistou podlah za vás. Jeho hlavními přednostmi jsou vysoký výkon, dlouhá výdrž baterie i pro velké místnosti a chytré funkce nastavení zón a časů úklidu. Ty se postarají o to, že budete mít dokonalý přehled nad tím, kde a kdy bude uklizeno. Pomocí aplikace si dále nastavíte i mód úklidu, díky kterému se vysavač například zaměří na určitou oblast domácnosti, zatímco jinde postačí zlikvidování prachu. Potěší také velmi nízká hlučnost robota, bezpečnostní senzory zabraňující pádu ze schodů nebo automatické nabíjení. Zbavte se starostí z luxování a užijte si ušetřený čas po svém.