Magazín Mironet

Ledové osvěžení kdykoli si zamanete

Teploty začínají nenávratně stoupat a blíží se doba, kdy bude osvěžující zmrzlina základem pohodového odpoledne. Jestli nechcete spoléhat na zásoby v mrazáku nebo na příjezd zmrzlinářského auta do vaší ulice, vsadit můžete na profesionální zmrzlinovač. Ale jaký vybrat? Máme pro vás tip na osvědčený produkt, který vám zaručeně zpříjemní dlouhé horké letní dny.

Připravte si luxusní mražené pochoutky

Zmrzlinovač Guzzanti GZ 157 bude vaším věrným parťákem kdykoli dostanete chuť na zmrzlinu, sorbet nebo mražený jogurt. Příprava zabere jen chvilku a lahodný dezert budete mít perfektně namražený za pouhých 20 minut. Jeho ovládání je extrémně snadné díky přehlednému LCD displeji, na kterém si můžete například nastavit i digitální časovač, abys vaše pochoutky byly připraveny přesně na čas. Objem nádoby, který je 1,5 l, vystačí pro celou rodinu a nikdo nepřijde zkrátka. I přes takto velký objem je přístroj kompaktní a bude se hezky vyjímat v každé kuchyni.

Nespornou výhodou je také velmi snadná údržba přístroje, díky které nebudete muset zmrzlinovač pokaždé zdlouhavě čistit a bude vždy rychle připraven na další várku osvěžujících laskomin.