Magazín Mironet

V Red Dead Online se nyní můžete stát legendárním stopařem

Splynout s přírodou a pozorovat její krásy přímo na vlastní či? Nebo se stát lovcem, který si vystaví své kořisti jako trofeje ve svém obydlí? Ať už vaše srdce tíhne k jednomu či druhému, díky novému rozšíření v Red Dead Online si teď budete moci splnit vaše přírodní touhy.

Nové rozšíření s názvem The Naturalist vás přivede na stopu legendárním zvířatům, která budete pronásledovat celou Severní Amerikou. Váš příběh začne ve městě Strawberry, kde potkáte dva hlavní protagonisty rozšíření. Na jedné straně bude stát Harriet Davenportová – věčná studentka života zvířat a milovnice všeho s přírodou spojeného, na straně druhé Gus Macmillan – lovec tělem i duší a neuspokojitelný obchodník s doplňky zvířecího původu.

Rozšíření dále přinese pět nových dynamických událostí pro svět Red Dead Online, nové kolekce, denní výzvy a samozřejmě obrovské množství vizuálních možností pro váš vzhled, zbraně a spoustu dalšího co se dá ve hře upravit. Navíc jsou k dispozici i dvě nové zbraně. The Naturalist je již nyní k dispozici a souboj mezi chamtivostí a přírodou můžete na svá bedra položit osud legendárních živočichů.