Magazín Mironet

Teploty lámou rekordy – u Vás v obýváku

Je zcela zřejmé, že počasí si z nás letos dělá legraci. Deštivé dny střídají tropická vedra, jaká jsme již dlouho nezažili. Pro ty, kteří se v takový den rozhodnou zůstat doma, nebo jej musí strávit v neklimatizované kanceláři, se to může občas zdát nemožné na zvládnutí.

Stojanový ventilátor DOMO

I proto hlásila minulý rok většina obchodů s elektrospotřebiči „vyprodáno“ u všech nabízených ventilátorů. Letos je situace se zásobami o něco lepší, ale přesto je znát výrazně zvýšená poptávka.
Nárůst v prodejích zaznamenal také internetový obchod Mironet.cz u ventilátorů od výrobce DOMO.

DOMO je belgická značka nabízející široký výběr ventilátorů – designových sloupových, i klasických stojanových. Vybírat můžete nejen podle vzhledu nebo výkonu, ale také dle požadované výšky, či model s dálkovým ovládáním, nebo bez. Prakticky všechny ventilátory nabízí oscilaci, některé kusy však širší, než jiné, i na to je vhodné se zaměřit při výběru. Některé z nich pak mají dokonce nastavitelné režimy, které oceníte například při ulehání ke spánku, vybrané ventilátory totiž umí v průběhu času postupně snižovat výkon, až se zcela vypnou.

Stojanové i sloupové ventilátory DOMO pořídíte v internetovém obchodu Mironet.cz od 789 Kč.