Magazín Mironet

Telefon pro náročnější uživatele

Na stále rychleji se vyvíjejícím trhu chytrých telefonů se objevila nová ikona. Pro čtenáře se zájmem o informační technologie určitě není novinou, že americký gigant Google již řadu let produkuje vlastní řadu smartphonů. Pod barevným logem se nyní vynořuje další silný stroj.

Google Pixel 6 disponuje 6.4“ AMOLED displejem o rozlišení 2400×1080 pixelů, díky kterému si pohodlně prohlédnete nádherné fotografie, které pořídíte neuvěřitelným 50MPx fotoaparátem. Telefon samozřejmě podporuje připojení k 5G sítím, stejně jako k dosud běžně používaným 4G/LTE sítím, takže se snadno připojíte k mobilním datům takřka odkudkoliv.

Mobilní telefon Google Pixel 6

O vysoký výkon telefonu Google se stará 8jádrový procesor na frekvenci 1.8 GHz, podpořený 8 GB operační paměti. Díky tomu si na 6.4″ displeji vychutnáte grafický festival i v náročných hrách a ani více spuštěných aplikací naráz nebude představovat vůbec žádný problém.

Všechna vaše data lze ukládat do vnitřní úložné paměti telefonu Google Pixel 6 5G o přepychově vysoké kapacitě 128 GB. To vám poskytne dostatek důležitého prostoru pro vaše kontakty, aplikace, fotografie, hudbu, videa i hry. Je však potřeba pamatovat na to, že určitou část kapacity si pro sebe vždy zabírá operační systém.

Mobilní telefon Google Pixel 6 pořídíte v internetovém obchodu Mironet.cz za 15 899 korun.