Magazín Mironet

Síla páry si poradí se špínou i bakteriemi

Kdo by nechtěl mít perfektně čistý domov? Na zdlouhavé čištění ulpělé špíny ale není čas, ani energie. Pokud již dlouho odkládáte zkrášlení dlaždic, varné desky, digestoře, nebo jste nespokojeni s tím, že vaše podlaha už nevypadá „jako za mlada“, máme pro vás tip. Zkuste parní čistič, který si se všemi podobnými nečistotami hravě poradí, a vyhnete se s ním dokonce i použití chemických přípravků. Zní to dobře? Jistěže. A jaký parní čistič vybrat?

Parní čistič SC 3 EasyFix si poradí se všemi tvrdými plochami

Naším favoritem parního čištění je model SC 3 EasyFix od značky Kärcher. K použití je připravený za pouhých 30 sekund a použitelný je téměř všude. Jeho výsadou jsou ovšem tvrdé plochy v domácnosti, které zanechá perfektně čisté a zbaví je 99,99 % bakterií. V balení najdete rozmanité příslušenství, které vám pomůže při každodenní údržbě kuchyně, koupelny, obývacího pokoje, včetně podlah i zrcadel.

Snadno se ovládá, umí toho hodně a je také velice skladný – díky systému parkovací polohy nezabere zbytečně moc místa. Potěší i přítomnost dětské pojistky a bezpečnostní ventil, zaručující pohodlnou a bezstarostnou manipulaci s přístrojem. Tak neváhejte a vraťte vašemu domovu jeho zašlou krásu.