Magazín Mironet

Dokonalý zelený koberec snadno a tiše

Venku už se vše pohádkově zelení a počasí si přímo žádá o odpoledne strávené na zahradě. Otevřete dveře, ale ouha – nerovnoměrně vzrostlý trávník až po kotníky vám vmžiku překazí myšlenky o dokonalém pikniku. Jenže přinutit se k řádné údržbě trávníku se někdy může jevit jako nadlidský úkol. Co s tím? Problém možná není v rychle rostoucí zeleni, ale v neoblíbené, hlučné, těžké a neobratné sekačce. Naštěstí, i v tomto případě pro vás máme řešení.

Sekačka Makita ELM3320 rychle a tiše poseká váš trávník

Elektrická sekačka Makita ELM3320 exceluje svým tichým elektromotorem, který je zároveň velmi výkonný. I přes své malé rozměry a nízkou hmotnost zvládne posekat plochu až do 400 m2. Ovládání je velice pohodlné díky jednoduchému sklopnému systému rukojetí, sběrnému koši s objemem 30 litrů a integrovanému držáku pro přenášení. Co se týče samotného sekání, jeho výšku si centrálně nastavíte ve třech stupních. Praktickou funkcí navíc je sběr trávy a listí, díky čemuž bude vaše zahrada vždy perfektně upravená.

Tato tichá a výkonná sekačka nabízí za málo peněz opravdu hodně funkcí, jednoduché ovládání a její šasi je navíc odolné vůči UV záření. Můžete se tedy spolehnout, že s vámi bude ještě dlouhá léta vesele sekat trávník, na podzim sbírat listí a na zimu ji díky malým rozměrům schováte i v nevelkých prostorách.