Magazín Mironet

Okouzlující společník pro každý den

Jak jednoduše zaznamenat každodenní aktivity a mít svůj život pod dohledem? Zkuste chytré hodinky Honor Watch Magic 2. Jejich elegantní design se hodí pro každou příležitost a až dvoutýdenní výdrž baterie na jedno nabití se postará o to, že s nimi budete moci sledovat opravdu každý váš krok.

Honor Watch Magic 2 patří k nejstylovějším hodinkám na trhu

Aby hodinky Honor Watch Magic 2 dostály svému magickému přízvisku, nabízí širokou řadu užitečných funkcí pro sledování činností všeho druhu, všestranné senzory a GPS s GLONASS i GALILEO. Kromě standardního krokoměru vypočítávají spalovaní kalorií a monitorují spánek. Na jejich 1,39″ dotykovém AMOLED displeji pak najdete notifikace z vašeho spárovaného telefonu. Propojení s telefonem vám nadále poskytne službu hledání telefonu, ovládání některých jeho funkcí a přijímání telefonních hovorů díky integrovanému mikrofonu a reproduktoru.

Hodinky Honor Watch Magic 2 se mohou chlubit bohatou výbavou

Co se týče konstrukce hodinek, můžete se spolehnout na kvalitní materiály v čele s nerezovou ocelí 316L. Perfektní dílenské zpracování zaručí vodotěsnost až do 50 metrů. Zajímavostí na závěr je použitý materiál na pouzdro hodinek. To je totiž vyrobeno z biologicky rozložitelného nylonového plastu.