Magazín Mironet

Nový Redmi Note 9 Pro sází na skvělý displej a perfektní fotky

Velký IPS displej s průstřelem, vynikající fotoaparát a úctyhodná kapacita baterie budou hlavními taháky nového bojovníka vyšší střední třídy z řady Redmi Note. Hned co se vynadíváte na krásný displej, uchvátí vás fotosestava připravena na zadní straně telefonu. Skládá se totiž ze čtyř čoček, které vám při focení poskytnou maximální flexibilitu a slibují luxusní kvalitu.

Xiaomi Redmi Note 6 vyniká obřím displejem s minimálními okraji

Hlavní hvězdou představení je bezesporu 6,67″ Full HD+ IPS displej, který ve svém průstřelu skrývá 16Mpx selfie kameru. Zbytek fotografické výbavy se nalézá na druhé straně ve formě hlavního 64Mpx senzoru, 5Mpx makro snímače, 8 Mpx má rozlišení ultraširokoúhlý objektiv a v neposlední řadě zde najdeme 2Mpx senzor hloubky pro kvalitní portréty.

O dobrý výkon telefonu se stará čipset Snapdragon 720G společně s 6GB pamětí RAM. Počítat můžete s Androidem 10, který si budete moci užívat dlouhé hodiny díky velké baterii s kapacitou 5020 mAh. Do prodeje se podívají dvě varianty tohoto telefonu, které se budou lišit velikostí vnitřního úložiště, které bude buď 64 GB, nebo 128 GB.