Magazín Mironet

Jak zbavit telefon bakterií a virů?

Mobilní telefon dnes z ruky prakticky neodkládáme a není tedy divu, že na něm za den stihne ulpět značné množství bakterií a jiných mikroorganismů včetně virů. Jenže dezinfekce elektroniky není běžná záležitost a mít jistotu, že jste si domů na displeji telefonu nepřinesli nechtěného návštěvníka, by určitě potěšilo každého. Řešení pro tento na první pohled zapeklitý problém jsme si pro vás připravili v dnešním článku.

Sterilizujte mobilní telefon snadno a rychle

Bakterií a virů z povrchu vašeho telefonu vás zbaví sterilizátor a bezdrátová nabíječka v jednom od značky FIXED. Během pouhých deseti minut zvládne díky UV záření zahubit až 99,9 % všech mikroorganismů zdržujících se na vašem zařízení. A díky větším rozměrů není funkčnost omezena jen na telefony. Do sterilizéru se vejde například i 7″ tablet, nebo jakýkoli jiný předmět do rozměrů 18 x 10 x 2,2 cm. Zbavit bakterií tak můžete i různé další cennosti nebo třeba roušku.

Nespornou výhodou oproti konkurenci je bezdrátové nabíjení, díky kterému se sterilizér stává praktickým zařízením na noční stolek. Zároveň je dostatečně kompaktní pro přibalení do cestovní tašky, a vy tak budete moct mít sterilizovaný telefon a jiné drobnosti i na dovolené.