Magazín Mironet

Chytrá domácnost pro všechny

Vstup do světa chytrých domácností odjakživa patřil mezi nákladnější záležitosti a mnoho lidí si nebylo jistých, zda opravdu veškeré výhody a pohodlí dokáže ocenit. Pro ty z vás, kteří stále váhají a ještě nepronikli do světa automatizovaných snídaní a denních scénářů, máme zařízení, které svou dostupností a funkcemi přesvědčí, že chytrá domácnost stojí za to.

Automatizujte vaše bydlení

Jedná se o chytrou zásuvku Orvibo B25EU. Toto na první pohled nenápadné zařízení vám po připojení do vaší Wi-Fi sítě poskytne nepřeberné množství možností automatizace vašich každodenních rituálů. Ať už zásuvku využijete pro pravidelné zapínání kávovaru, toustovače, pro rozehřátí trouby, automatické zapínání a vypínání světel či jiných spotřebičů, zcela jistě vás ohromí, jak snadné a praktické je takové zařízení mít.

V aplikaci HomeMate naleznete praktické plánovací funkce a budete si díky tomu moct nastavit vše dle vašich osobních preferencí. Přes aplikaci také můžete kdykoliv zkontrolovat a na dálku změnit, zda je zásuvka zapnutá či ne. A pokud byste měli starosti o bezpečnost, nemusíte. Zásuvka podporuje bezpečnostní protokol až WPA2-PSK.