Magazín Mironet

Mafia se odkládá: První záběry z gameplaye jako omluva

Prvotní spekulace se bohužel potvrdily, původní datum vydání hry, stanovené na 28. srpna, bylo totiž velmi optimistické. Společnost 2K odložení odůvodnila problémy způsobenými koronavirem. Naštěstí se ale nejedná o bůhvíjak dlouhou dobu navíc a jako bonus se fanouškům dostalo prvních záběrů ze hry.

Odložení remaku Mafie bylo velmi spekulovaným tématem a nakonec se tak opravdu stane. Nasvědčovalo tomu už zrušení plánované premiéry záběrů ze hry, kterého jsme se měli dočkat pod křídly kanálu IGN. Další indicií bylo také potvrzení českého dabingu teprve v posledních dnech. Právě dabing a jeho nahrávání bude zřejmě o něco složitější za stávající situace ve světě.

Na oplátku se nám alespoň dostalo prvních záběrů přímo ze hry, i když jen ve velmi krátkém, 15vteřinovém teaseru. Dle něj se můžeme těšit na velmi atmosférický svět, krásné grafické zpracování a špičkově vypadající průtrže mračen. Více záběrů se dočkáme 22. července, na toto datum byla totiž přeložena zmiňovaná ukázka hratelnosti. Co se týče data, na které byla hra přeložena, vývojáři ze studia 2K odložili uvedení hry na trh pouze o necelý měsíc, konkrétně na 25. září 2020.